Menu

Dovolená podle povahy: kam vyrazíte vy?

18.1.2016 - Lifestyle, Relax, Zábava
Dovolená podle povahy: kam vyrazíte vy?

Do léta je sice ještě daleko, ale lákavé cenové nabídky cestovních společností nutí stále více lidí přemýšlet s časovým předstihem nad konkrétním cílem jejich letošní dovolené již nyní. Není nic špatného zarezervovat si dovolenou třeba teď v lednu, navíc můžete-li ji pořídit za daleko výhodnější cenu, než s jakou byste dovču sehnali těsně před začátkem letní sezony. Jestliže si pohráváte s myšlenkou, kam vás kroky zavedou letošní rok, pak si od nás můžete nechat poradit nebo se alespoň inspirovat. My totiž víme, jaká dovolená vám nejvíce sedne podle vaší povahy. Chcete-lito vědět i vy, pak si nenechte ujít následující řádky!

accessories-84528_1920

Když vám zima nevadí…

Patříte mezi zimní nadšence, kteří si právě v počasí, jako teď panuje u nás, doslova libují? Zapomeňte na klasiku vyrazit si do Alp a povyšte svou úroveň cestovatele o mnoho výše! Doporučujeme vám zavítat za největšími ledovými borci – tučňáky – a to až na Antarktidu! Kdo si troufne ještě o level výše, ten by neměl váhat nad dobytím Jižního pólu, který je pro takové odvážlivce nejvyšší lidskou metou.

Když jste požitkáři…

Dáváte přednost takovému typu dovolené, kdy se po celou dobu pobytu nemusíte zvednout z místa a jen relaxujete? Pak máme tip i pro vás! Vůbec se nestyďte za to, že na dovolenou jezdíte jen lenošit, vždyť na tom není nic špatného. Zapomeňte na otřepané destinace, mezi které patří například Řecko nebo Španělsko a chtějte pro sebe něco více. Zavítejte na Kubu, kterou si zamilujete již od první minuty.

Když patříte mezi dobrodruhy…

Patříte mezi lidi, kterým sedět dělá problém a kteří se musí hýbat prakticky za jakékoli situace? Pak vás odkážeme na cestu do Střední Ameriky, kde můžete vyrazit na nejúspěšnější cestovatelskou trasu směr Mexiko, Belize, Honduras a El Salvador. Zkrátka prošmejdíte tento kousek země křížem krážem a své aktivní dovolené zaručeně nebudete litovat!

Obrázek: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *