Menu

Co přinese rok 2014? Robbieho Williamse!

29.11.2013 - Koncerty
Co přinese rok 2014? Robbieho Williamse!
rob

Robbie Williams představí nové album

Robbie Williams je zpěvák, kterého snad není ani třeba představovat. Slavná hvězda, která má na kontě desítky hitů a minulost spojenou s neméně známou skupinou Take That, bude v roce 2014 koncertovat v České republice. Po jedenácti letech se vrací na české pódium a to konkrétně do 02 Areny. Událost v podobě tohoto koncertu se odehraje 26. dubna od osmé hodiny večerní. A vy tam nesmíte chybět!

Robbie Williams – rebel i romantik

Robbie Wiliams je anglický zpěvák, který dosáhl mnoha ocenění. Není divu. Jeho velkolepou sólovou kariéru odstartoval song Angels. Svou rebelskou tvář naplno ukázal ve videoklipu k písničce Rock DJ. Naopak romantickou duši odkryl v písních Feel nebo Eternity, She´s The One. Robbiem Williamsovi není cizí vtip a trochu bláznivý styl. I s tím jste se mohli setkat například ve videoklipech k songům jako například Tripping nebo You Know Me. Mezi jeho další velmi populární a úspěšné písničky se řadí Supreme, Bodies či Come Undone. Koncert Robbieho Williamse bude nezapomenutelná show plná originálních prvků, kde představí i svůj nejnovější počin v podobě alba Swings Both Ways.

imagesCA8N5U5R

Robbie je pořádně sexy chlap!

Robbie Williams patří ke špičce moderní hudby a právem je nazýván novodobým králem popu. Pokud u této události nechcete chybět, měli byste si velmi rychle zakoupit vstupenky. Vstup si zajistíte přes portál Sazkaticket od 6. 12. 2013. Cena lístků se pohybuje od 1790 do 2590 . Dejte si dárek na Mikuláše a dopředu si zajistěte skvělý zážitek, který na vás čeká v dubnu pod taktovkou Robbieho Williamse.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *