Menu

Kapela Kabát vám rozproudí krev v žilách

30.7.2015 - Koncerty
Kapela Kabát vám rozproudí krev v žilách
Kabát pro vás má vánoční překvapení

Kabát pro vás má vánoční překvapení

Kdo by neznal legendární tuzemskou rockovou kapelu Kabát, která získala za svoji existenci už celou řadu hudebních ocenění? Kabáti u nás mají tisíce fanoušků, kteří mají na svědomí naprosto vyprodané koncerty. I z toho důvodu je třeba upozornit na chystaný koncert v pražské o2 aréně, který se bude konat letos v prosinci.

Darujte lístky na koncert

Díky tomu, že se koncert kapely Kabát bude konat v prosinci, můžete vstupenky pořídit svým blízkým jako předčasný dárek k Vánocům. Milovníci rockové hudby z něj jistě budou mít velkou radost. Kapela Kabát se po svém letošním turné Open Air 2015 k novému albu Do pekla / Do nebe rozhodla uspořádat i speciální vánoční koncert. Těšit se na něj můžete již 15. prosince v o2 aréně a to od 20:00. A proč byste si tento koncert neměli nechat ujít? Protože se pravděpodobně

Užijte si jedinečnou atmosféru na koncertu kapely Kabát

Užijte si jedinečnou atmosféru na koncertu kapely Kabát

jedná na delší dobu o jeden z posledních. Kapela již několikrát v médiích nastínila, že se plánuje na nějaký čas stáhnout do ústraní, takže pokud je Kabát vaše srdeční záležitost, pak neváhejte. Lístky jsou v předprodeji již nyní na zvýhodněnou cenu.

Nalaďte se na vánoční atmosféru v rockovém stylu a přijďte si vychutnat hubení koncert, na který hned tak nezapomenete. Kapela Kabát je známá svým do detailu propracovaným vystoupením a jedinečnými efekty.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *