Menu

Připravte se, přijíždí Lady Gaga!

27.4.2014 - Koncerty, Zábava
Připravte se, přijíždí Lady Gaga!
marilyn-manson-lady-gaga-candy-magazine-0

K Lady Gaga provokace prostě patří

 Letos přijede do Prahy docela slušný počet umělců, kteří již vyprodali nejednu halu v různých koutech světa. 30 Seconds To Mars, Justin Timberlake, Robbie Williams nebo Kylie Minoque patří mezi slavné hudební hvězdy, které se rozhodly koncertovat v našem krásném hlavním městě. A Prahu se rozhodla rozvířit svým vystoupením i Lady Gaga. Již teď se můžete těšit na velice energickou a originální show, kterou umí připravit snad jen tato extravagantní zpěvačka.

Itálii má v krvi

 

Lady Gaga, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, se narodila v New Yorku italským rodičům. A tento jižanský temperament, který ji koluje v žilách, rozhodně nezapře. Taneční hudba a neotřelý pop v kombinaci s někdy šílenými kostýmy to dokazují. Lady Gaga dokázala udělat v popové scéně revoluci, která se odrazila na strmém

costumes-lady-gaga-17161567-550-434

V kostýmech nemá Lady Gaga konkurenci

 vzestupu její kariéry. Nejen díky hitům jako Poker Face, Just Dance, Paparazzi nebo Bad Romance si vysloužila několik cen Grammy nebo Brit Awards. O její nedostižnosti a hlavně silné fanouškovské základně svědčí i počet prodaných alb a singlů, který se pohybuje řádově v miliónech.

Lady Gaga rozezní Prahu 5.10.2014 od 19:30 v O2 Aréně. Vstupenky můžete zakoupit například přes portál Sazkaticket. Cena se pohybuje v rozmezí od 1390 Kč po 2590 Kč. Těšte se na divokou show, plnou bláznivých kostýmů, sexy tanečníků a skvělé muziky.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *