Menu

DJ Mekki Martin zajistí na každé house párty tu správnou atmosféru

15.12.2014 - Párty, Showbyznys, Zábava
DJ Mekki Martin zajistí na každé house párty tu správnou atmosféru
DJ Mekki Martin /

DJ Mekki Martin /

House music, nebo konkrétně Electro house patří mezi oblíbené hudební styly současné době. Pokud jste se o tom ještě nepřesvědčili, tak to můžete učinit třeba při nejbližší taneční párty v tomto stylu. Navštívíte-li Tabarin Club v Brně, často narazíte na DJ Mekki Martina – zdejšího rezidenta, který se těší vysoké popularitě. Aby také ne, vždyť Mekki Martin je mladý a nadějný DJ, který zajistí, že na každé house party uslyšíte skvělé beaty, které vás nenechají v klidu, ale přímo vás vtáhnou do tance pohodové noci!

DJ Mekki Martin není pouze tuctový DJ bez tvorby, vyznačuje se i svou osobitou produkcí. Pohybuje se v oblasti electrohousové scény. Kromě rezidentního brněnského klubu Tabarin s ním však můžete zapařit i na mnohých dalších místech, nejen v České republice, stačí se podívat na rozpis jeho aktuálního turné a setkat se s ním třeba i v zahraničí.

Mekkiho Martina najdete i na internetu

Pokud byste momentálně žádnou návštěvu housové party neplánovali, nevadí, i vy se můžete dozvědět mnohem více o tomto mladém a nadějném Djovi, stačí zavítat na jeho webovou prezentaci na adrese www.mekkimartin.com. A kdo by ho rád viděl alespoň na internetu v akci, tomu doporučujeme čekovat jeho youtube kanál, na kterém je ke vzhlédnutí několik povedených videí, u kterých budete litovat, že jste ho nepoznali „naživo“

Mekki Martin může zahrát i u vás

Pokud jste vlastníkem nebo promotérem klubu, může DJ Mekki Martin zahrát i pro vaše návštěvníky. Stačí vyplnit kontaktní online booking, následně budete kontaktováni k dohodnutí detailů a pak už bude jen na vás, jak si houseovou muziku v jeho podání užijete, obvykle se jedná o povedené párty, které sklízejí velký ohlas! House music má budoucnost – vpusťte ji i do vašich uší, budete se bavit!

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *