Menu

Michael Bublé poprvé vystoupí v České republice

14.1.2014 - Koncerty, Párty, Showbyznys, Zábava
Michael Bublé poprvé vystoupí v České republice

Osmatřicetiletý kanadský zpěvák Michael Bublé poprvé zazpívá v České republice. Svědkem velkolepého koncertu trojnásobného držitele ceny Grammy a mnohonásobného vítěze Juno Awards se 24. ledna stane pražská O2 arena.

Začátkem léta se Bublé se svým novým albem To Be Loved vydal na rozsáhlé světové turné, které zahájil deseti vyprodanými koncerty v Londýně a pěti v Dublinu. Michael je právě na turné po Spojených státech, v rámci kterého navštíví čtyřicet států. Začátkem roku se vrátí do Evropy a svou show zahájí právě v Praze.

michael 2První Michaelovo album s jednoduchým názvem Michael Bublé spatřilo světlo světa 11. února 2003. A úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Album mu kromě několika multiplatinových prodejních ocenění vynesla také jeho první Juno Awards (kanadská podoba Grammy). O dva roky později uvedl Bublé na trh desku It’s Time. V roce 2007 vydal album Call Me Irresponsible, které mu následující rok vyneslo první cenu Grammy v kategorii Best Traditional Pop Vocal Album. A stejně jako první tři, obrovský úspěch sklízela i všechna následující alba – Crazy Love (2009), Christmas (2011) i letošní novinka To Be Loved.

Vstupenky se dají zakoupit v prodejnách SazkaTicket v šesti cenových kategoriích. Nejlevnější vstupenky jsou v ceně 1 290 korun, nejnáročnější diváci si budou moci pořídit za 3 990 korun platinové vstupenky, v jejichž ceně bude zahrnuto také občerstvení.

Cenové kategorie vstupenek: 

Plocha (sezení):

Platinum – 3 990 Kč

Gold – 2 190 Kč

Silver – 1890 Kč

První patro sezení:

1 590 Kč a 1 890 Kč

O2 patro – 4. podlaží:

1 290 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *