Menu

V O2 aréně bude v první polovině roku 2018 živo: Které koncerty byste neměli propásnout?

1.2.2018 - Koncerty
V O2 aréně bude v první polovině roku 2018 živo: Které koncerty byste neměli propásnout?

Hudební fajnšmekr se vydá za kvalitním poslechem třeba i na kraj světa. Ale proč vážit cestu tak daleko, když se celá řada skvělých koncertů koná tak blízko, jak je to jen pro našince možné? V O2 aréně to letos bude pěkně žhavé, ostatně posuďte sami…

Poslední lednový den, tedy 31. 1. v O2 aréně vystoupil legendární Depeche Mode, kteří se do České republiky vrátili ani ne po roce. Koncert v rámci Global Spirit Tour opět stál za to!

Únor (20. 2.) se nese v duchu koncertu skotské zpěvačky Emeli Sandé, která se do širšího povědomí dostala v roce 2012 albem Our Version of Events.

Pokud si počkáte do března, budete se moct vypravit na Kelly Family. Ano, čtete správně, bude se jednat o comeback roku. Bezesporu zajímavá záležitost nejen pro pamětníky rodinné hudební skupiny, která válcovala hitparády v polovině 90. let.

partyplus.cz_rezidencetopolova_cz_01

Příznivci tvrdší muziky dostanou příležitost v dubnu. Dne 2. 4. v O2 aréně vystoupí Metallica v rámci svého Worldwired Tour a 18. 4. ovládnou pódium držitelé prestižní Grammy a několika dalších cen Imagine Dragons.

V dubnu se v O2 aréně mihnou také Leoš Mareš (24.4. – Koncert pro ty, co nestihli Karlín) a Roger Waters (27.4. – turné Us + Them).

Květen bude patřit proslulému italskému tenoristovi Andrea Bocellimu (12. 5.), ale také Marpovi a jeho Troublegangu (12.5).

V červnu se můžete do O2 arény zajet podívat na Lennyho Kravitze (2. 6.), který zde uspořádá jeden z koncertů letního evropského turné.

Zdá se, že první polovina roku 2018 bude v O2 aréně pořádně nabitá. Pokud vás některá z avizovaných akcí láká, nezapomeňte si v předstihu rezervovat ubytování Praha v lokalitě s dobrou dostupností.

partyplus.cz_rezidencetopolova_cz_02

Dobrou volbou je levný hostel Praha Topolová. Z komplexu se dostanete do centra města pomocí MHD ze stanice metra Muzeum pouze za 20 minut. Více informací o ubytování, včetně možnosti rezervace, najdete na rezidencetopolova.cz.