Menu

Chinaski oslaví 20 let!

29.9.2013 - Koncerty
Chinaski oslaví 20 let!

Je neuvěřitelné, že úspěšná česká kapela Chinaski oslaví již 20 let své hudební kariéry. U této příležitosti byl naplánován speciální koncert, který se uskuteční 6. února 2014 v O2 Areně. Skupina, která si drží pevně své místo na české hudební scéně, vás určitě nadchne i svými největšími hity. Písničky od Chinaski, známé díky svým chytlavým a zajímavým textům v kombinaci s pohodovou muzikou, nikdy neomrzí. Vezměte i vy v únoru Prahu útokem!

Dlouhej kouř a pohoda, jazz

chinaski_malatny

Chinaski v popředí s Michalem Malátným

Vznik skupiny Chinaski se datuje již ke konci 80. let. V té době se jmenovali Starý hadry. Teprve v roce 1994 se přejmenovali na skupinu Chinaski a v tom samém roce se jim podařilo vydat stejnojmenné album. Zlom nastal vydáním desky Dlouhej kouř, kde zazněl v té době nejhranější hit – rovněž Dlouhej kouř. Nezapomenutelná slova i melodie udělaly z této písničky nesmrtelnou píseň. Právě osobitému stylu skupiny a chytlavým textům se Chinaski dlouhodobě těší velké oblibě. Songů, se kterými skupina slavila úspěch, byla hromada. Rozhodně mezi ně patří 1. signální, Klára,  Láskopad, Dobrák od kosti, Můj svět, Láska a jiné násilí nebo Zadarmo. Skupina ověnčená nejedním hudebním a diváckým oceněním si za 20 let svého působení vytvořila velkou základnu svých posluchačů. Ani vy byste neměli propásnout tuto „narozeninovou“ událost.

Vstupenky

Koncert vypukne ve 20 hodin a jistě vás nadchne. Michal Malátný, František Táborský, Štěpán Škoch, Ondřej Škoch, Ota Petřina a Petr Kužvart vám určitě připraví skvělý zážitek. Zajistěte si vstupenky s dostatečným předstihem. Můžete se je zakoupit například přes portál Sazkaticket. Vstupenky jsou v ceně 490 Kč a 590 Kč. Udělejte si radost výborným koncertem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *