Menu

Svatební naschvály, aneb nenechte si zkazit svatbu! 2. část

21.11.2015 - Lifestyle
Svatební naschvály, aneb nenechte si zkazit svatbu! 2. část

Plánovat svatbu rozhodně není úkol na deset minut, kterému byste se mohli věnovat o polední pauze v zaměstnání. Tento den si vyžaduje daleko více přípravy a plánování, což si mnoho z vás v první chvíli ani neumí představit. Každý chce, aby jeho svatba proběhla přesně podle plánů a tak, jak si vysnil – zvláště ženy mají již od dětského věku jasnou představu, kterou se snaží naplnit. Jenže i dokonalé plány a perfektní přípravu mohou zkazit tzv. svatební naschvály, které vás v tento slavnostní den mohou nepříjemně překvapit. Pojďme si v pokračování našeho svatebního seriálu představit další dvojici z nich!

ID-100334089

4. Polité šaty

Nehoda, která by každou nevěstu okamžitě srazila na kolena a zaručeně rozplakala. Jestliže si svatební šaty chcete půjčit, určitě nebude ve vašem zájmu je poničit politím červeným vínem, které – jak je známo – jde velice špatně odstranit. Bohužel i tato nehoda se může stát a poradit vám, abyste na svatbě nepodávali červené víno, když si na něm polovina rodiny pochutná daleko více, nežli na bílém, by asi nebylo na místě. I přesto se ale snažte být o krok napřed a v půjčovně se ujistěte, zda máte v ceně možné zašpinění. Možná vás to na duši alespoň maličko uklidní.

5. Kapela

Živá hudba je na svatbách tím největším lákadlem a zároveň i jistotou, že zábava bude neustále v plném proudu a nikdo se nebude nudit. Není se proto čemu divit, že na kapelu i v dnešní moderní době sází drtivá většina svatebčanů. Šikovná kapela vám dokáže zahrát prakticky cokoli, na co si jen vzpomenete – od starších hitů až po ty moderní, tudíž se nemusíte bát, že byste nepotěšili různorodé věkové kategorie vašich hostů. Problémem může být náhlé a nečekané odřeknutí kapely, která vám na polední chvíli svou účast odvolá. V první řadě je na místě s kapelou uzavřít smlouvu. Spoléhat se na dobré slovo se dnes rozhodně nevyplácí a vy tak budete mít pojištěné, že zkrátka budou muset dorazit. Jiné je to v případě, kdy kapela onemocní nebo se stane něco vážného. V takovém případě je dobré mít v záloze hudební CD s nejrůznějšími skladbami a k tomu někoho šikovného, kdo bude ochotný se po celý den o hudbu starat.

Fotografie publikována se svolením Phaendin FreeDigitalPhotos.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *