Menu

Svatební naschvály, aneb nenechte si zkazit svatbu! 1. část

14.11.2015 - Lifestyle
Svatební naschvály, aneb nenechte si zkazit svatbu! 1. část

Svatba – dlouho očekávaná událost, které předchází i několik měsíců horečného plánování, domlouvání a představování si svého dne D. Ve chvíli, kdy tento den skutečně nastane, ale nemusí vše běžet jako namazané hodinky a to ani přes veškerou vaší snahu. Jestliže i vy máte před svatbou nebo tento významný životní krok teprve plánujete určitě si nenechte ujít dnešní článek. Prozradíme vám v něm hned několik svatebních naschválů, které dokážou i ten sebedokonaleji naplánovaný den zkazit.

ID-10049573

1. Nevzhledné pupínky v obličeji

Snad žádná nevěsta nechce ráno vstát z postele a při pohledu do zrcadla zjistit, že se jí v noci na obličeji vytvořily nevzhledné pupínky. Takový tučný a pěkně podlitý beďar přímo uprostřed čela rozhodně není nic příjemného, co byste si v předsvatební noc vysnili. Naštěstí víme, jak tomuto problému zabránit hned v zárodku. Nejdříve pupínek zchlaďte a zamáčkněte kostičkou ledu, díky čemuž snížíte otok. Následně použijte oční kapičky Visine, které zredukují viditelné začervenání. Jako první pomoc je to jasný volba!

2. Deštivý den

Propršený svatební den mnoho lidí označuje jako proplakaný a věří tomu, že do společného života dvou lidí nepřináší nic dobrého. Je pravda, že počasí dokážete ovlivnit jen stěží a věřte nebo ne, ale silou vůle a mocným přemlouváním toto rovněž moc nezmůžete. Počasí sice nepředejdete, ale můžete před ním být o krok napřed a mít v záloze rezervní plán pro podobné případy. Jestliže toužíte po svatbě venku a nedáte od toho upustit, pak pečivě sledujte předpověď. Najměte si zahradní stany, do kterých se budete moci schovat vy i vaši hosté. Možná vás to přijde dráž, ale mít jistotu se v případě venkovní svatby rozhodně vyplatí.

3. Onemocníte

Další nepříjemnou a nečekanou událostí je onemocnění jednoho ze svatebčanů. Po tom rozhodně nikdo netouží a rovněž i zde platí, že ani svému zdraví nemůžete moc poroučet. Nikdo vás nemůže nutit preventivně týden před svatbou zobat prášky na posílení imunity nebo se dopovat vitamíny. Střevní chřipka vás může zaskočit z minuty na minutu a jen těžko proti ní v prvních chvílích něco zmůžete. Mějte proto po ruce vybavenou lékárničku, která vám v případě potřeby podá pomocnou ruku.

Fotografie publikována se svolením Photostock FreeDigitalPhotos.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *