Menu

V Brně stylově aneb veletrhy Styl a Kabo

14.8.2013 - Móda a styl, Nakupování
V Brně stylově aneb veletrhy Styl a Kabo

Již tuto neděli ovládne moravskou metropoli mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží Styl a Kabo. Kromě prezentace mnoha módních značek se můžete těšit i na doprovodný program, který bude pro návštěvníky brněnského výstaviště připraven.

Další ročník veletrhů startuje již tuto neděli

Další ročník veletrhů startuje již tuto neděli

Na co se můžete na veletrhu těšit?

Oba prestižní veletrhy, které se letos konají již po dvaačtyřicáté, vás unesou do světa módy. První z uvedených, mezinárodní veletrh Styl vám poskytne pohled na řadu světových módních kolekcí. Obdivovat budete moci kolekce předních renomovaných návrhářů, jako jsou např. Emilio Pucci či Oscar de la Renta, jejichž nejnovější kolekce zažijí v Brně svoji premiéru.
Oproti minulým ročníkům je letošní novinkou veletrhu Styl nabídka metrového textilu, galanterie a zařízení pro všechny, jejž si chtějí své oděvy vytvářet sami. Kromě výše uvedeného na vás na veletrhu čekají i dětské oděvy, spodní prádlo, módní doplňky a pochopitelně i tolik oblíbený bytový textil.

Druhý z veletrhů, Kabo, je zaměřen na obuv a kožené zboží. Představeny vám zde budou nejen obuvnické výrobky, ale i produkty z oblasti kožené galanterie a v neposlední řadě také obuvnické materiály a komponenty.

Čeká vás řada módních přehlídek

Čeká vás řada módních přehlídek

Ještě něco navíc

Třešničkou na dortu pro návštěvníky bude jistě doprovodný program, který zahrnuje jednak přednášky a workshopy, ale také vyhlášení výsledků soutěže o Cenu Nadace Jana Pivečky a předávání ocenění Česká kvalita a Žirafa – zdravotně nezávadná obuv. Čekají vás také speciální módní přehlídky a doprovodné expozice, z nichž uveďme například lákavý ECO Point, kde se dozvíte, jak dát textilu druhou šanci.

Nenechte si ujít tuto lákavou akci plnou módy a skvělého stylu a zavítejte ve dnech 18. – 20. srpna 2013 na Brněnské výstaviště. Veletrhy Styl a Kabo se na vás již těší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *