Menu

JamRock proběhne už za dva týdny

14.6.2013 - Festivaly, Koncerty, Párty, Zábava
JamRock proběhne už za dva týdny

Nejlepší český rockový festival JamRock začne už 27. června. Trvat bude po celý víkend (27. – 29.6.) a ponese se v duchu 60. let. Jako každoročně se i letos festival bude konat v Žamberku (Orlické hory).

O skvělou atmosféru se postarají české i zahraniční kapely. Českou scénu budou reprezentovat TataBojs, Chinaski, Tři sestry, Kryštof, UDG, Cocote Minute a spousta dalších. Zahraniční produkce bude ze všech koutů světa – Dezperadoz (Německo), Belladonna (Itálie) či Mr. Wu (Rakousko) a nespočet dalších interpretů. Přesný program s hodinovým rozpisem všech kapel bude zveřejněn v průběhu příštího týdne.

Kromě muziky se návštěvníci mohou těšit třeba na ,,blbou blondýnu,, Ivu Pazderkovou a Miloše Knorra z pořadu Na Stojáka, či vystoupení divadla Amanitas s názvem KO.MIX.X1, které je inspirováno Saudkovými komiksy. Program bude vyplňován ohnivou show, ohňostroji a v neposlední řadě chozením na chůdách.

JamRock je jeden z nejúspěšnějších českých festivalů, o tom svědčí také prodej lístků – první vlna 1000  lístků byla prodána za pouhé tři dny, další 3000 lístků pak za měsíc. Ale nebojte se, lístky jsou stále k mání. Jednodenní vstupné stojí 390 Kč, třídenní vstupné pak 550 Kč.

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *