Menu

Originální dětská narozeninová party

17.5.2015 - Párty
Originální dětská narozeninová party
7-creative-kidsacute-party-food-ideas-3_zpsf0601292

Zmrzlinové poháry – vytvořte z nich párty lahůdky

Chystáte narozeninovou oslavu pro vaši ratolest a toužíte být originálnější než rodičové kamarádů vašich dětí? V tom případě zapomeňte na dětské šampíčko, chlebíčky z lahůdek i na dortíky z vaší oblíbené blízké cukrárny. Buďte tvůrčí a věřte, že právě o té vaší párty se bude ještě dlouho mluvit a navíc určitě i ušetříte.

Hurá na nákup

V super či hypermarketu seženete vše potřebné. Limonády vyměňte za džusy, sirupy, mléko a ovoce. K namíchání rozmanitých nealkoholických nápojů, koktejlů a drinků nepotřebujete vyšší dívčí. Na internetu najdete spoustu receptů i s návody na koktejly exotických názvů a věřte, že budete za hvězdné rodiče. Každou skleničku s koktejlem nezapomeňte ozdobit ovocem, brčkem nebo deštníčkem. Místo koupených dortíků napečte několik druhů muffinů. Pro otrlejší dětičky můžete udělat hororové s červy nebo polité rudou marmeládou připomínající krev a místo chlebíčků a chipsů upečte třeba šneky. Samozřejmě mám na mysli ty z listového těsta. Můžete je udělat slané se sýrem a šunkou nebo špenátem, ale stejně vynikající budou sladké s cukrem a skořicí. Řiďte se heslem, že fantazii se meze nekladou a ukažte nejmenším návštěvníkům oslavy váš kuchařský um.

come galletas

Veselé muffiny si získají každého dětského návštěvníka

Po takové párty budete mít jistě mnoho zájemců o recepty vašich dobrot a váš oslavenec vás pochválí, že to bylo „hustý“. Uznejte, že tohle za tu dřinu stojí!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *