Menu

Restaurace v Praze 6 Dejvicích vás zve k návštěvě

22.10.2014 - Relax, Zábava
Restaurace v Praze 6 Dejvicích vás zve k návštěvě

Kdybyste jeli prstem po mapě, narazili byste na nespočet restaurací, které se dají navštívit. Restaurací, kde se dá dobře najíst, příjemně posedět a kde byste nemuseli mít dojem, že svou návštěvou spíše obtěžujete, ale není příliš mnoho. Hledáte-li poklidné místo, jídlo na úrovni za příznivé ceny a milou obsluhu, která se o vás bude svědomitě starat, navštivte restauraci, která nese název Cesta časem. Svým návštěvníkům totiž nabízí mnohem víc, než jen příjemné posezení. Je to místo, kam se jistě budete rádi vracet!

Restaurace Cesta časem nabídne příjemné prostředí /

Restaurace Cesta časem nabídne příjemné prostředí /

Restaurace Praha 6 se nachází v příjemné a velice klidné lokalitě. Naleznete ji v místech ve starých Dejvicích mezi Vítězným náměstím a Hanspaulkou. Ačkoli je to restaurace v největším městě České republiky – Praze – najdete tu klid a milé prostředí, které je mimo dosah velkoměstského ruchu. Hledáte-li příjemné posezení, kde nebudete rušeni troubením aut či projíždějících tramvají, je restaurace Cesta časem tím nejideálnějším místem práv pro vás.

Dobré jídlo a vstřícný personál

Kdo se chce dobře najít a navíc se obklopit vstřícnou a ochotnou obsluhou, měl by vyzkoušet polední menu Praha, které v této restauraci můžete ochutnat. Na skvělém jídle se tu podílí profesionální kuchaři, kteří jsou mistři svého řemesla a celkový dojem z jídla podtrhne i výborná obsluha, která se na vás po celou dobu vaší návštěvy bude mile usmívat. Nabídka jídla je více než pestrá a ceny velice přátelské. Každý den pro vás připravují jinou polévku, pět hlavních jídel a k tomu jedno doporučení od samotného šéfkuchaře.

V letních měsících je k dispozici i zahrádka /

V letních měsících je k dispozici i zahrádka /

Restaurace Cesta časem prošla před několika lety – konkrétně v roce 2004 – rozsáhlou rekonstrukcí. Díky tomu může nyní svým návštěvníkům umožnit i pořádání větších akcí – jako jsou například svatební hostiny, firemní akce či rodinné oslavy. V příznivém počasí je možné akci pořádat na rozlehlé letní zahrádce, která je součástí restaurace. Nabízí úžasný, klidný prostor lemovaný kaštany, kde mohou zájemci využít až 80 míst k posezení. Když počasí či venkovní teplota nedovolí, nabízí restaurace velice zajímavé prostory v podobě příjemně vyhlížejících salónků, kam je možné usadit 20-30 lidí. Ať už plánujete svatbu, nebo chcete jen příjemně posedět s rodinou, nyní již víte, kam mají směřovat vaše kroky!

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *