Menu

Další díl Dirty Trip je za dveřmi!

26.5.2013 - Párty, Zábava
Další díl Dirty Trip je za dveřmi!

Možná, že jste už na nějakém z předchozích čtyř dílů Dirty Trip byli, možná ne. V každém případě, patříte-li mezi příznivce undergroundových hudebních vln, měli byste 14. června 2013 navštívit brněnské 7. Nebe, kde se chystá v pořadí již páté pokračování!

Je jasné, že se rozhodně, jako ostatně nikdy, nebudete nudit. Na co se tedy můžete těšit? Pozvání tentokrát přijala producentská dvojice z Digitalphunk Records a to sice Chris Ecker, pro kterého se bude jednat o premiérové vystoupení v České republice a dále potom rakouská kráska Miss Electric, i ta to vezme zajisté také pěkně od podlahy. Mezi další lákadla potom patří DJ Nois, jako představitel a aktivní propagátor moderního techna. O funky a tribal techno se postará DJ Matibur. Určitě si užijete i při vystoupení dalšího brněnského DJ, který si říká Warphil. Hardgroove techno namixuje DJ Dazy. A samozřejmě nebudou chybět ani dva rezidenti Dirty Tripu, kterými jsou Nee’o a Carl W.

59

14. června 2013 tedy opět očekávejte v brněnském 7. Nebi večírek ve velkém stylu. Zřejmě se po něm budete dlouho probouzet! Pokud potvrdíte svou účast na Facebooku, bude vám stát vstup do 23.00 hodin pouhých 50 Kč a je jasné, že více si za tuto cenu přát nemůžete!

35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *