Menu

Husté obočí a nepřeberné množství grimas. Cara Delevingne dobývá svět.

24.8.2013 - Móda a styl, Showbyznys
Husté obočí a nepřeberné množství grimas. Cara Delevingne dobývá svět.

Londýnská rodačka Cara Delevingne na nás útočí z titulních stránek prestižních časopisů a z přehlídkových mol. Svou vážnou tvář, kterou vystavuje právě na různých modelingových akcích, neváhá vystřídat s nějakou bláznivou grimasou, na které šilhá či vyplazuje jazyk. Proč je Cara v poslední době tak populární?

Fluidum, které vás učaruje

Jedna z nejoblíbenějších modelek současnosti

Jedna z nejoblíbenějších modelek současnosti

Každý, kdo ji viděl vystupovat, ať už jako modelku nebo herečku, uzná, že kolem sebe Cara vyzařuje určité fluidum, které vás jistým způsobem zaujme. Je jiná. Snaží se jinou být a jde jí to dobře. Ne nadarmo si ji pro spolupráci vybrala prestižní značka Victoria´s Secret. Vidět jste ji mohli i na stránkách časopisu Vogue nebo ve filmu Anna Karenina, kde ztvárnila roli princezny Sorokiny. Její neotřelý způsob prezentování je skvělým tahem na fanoušky, kterých stále přibývá. Cara pro ně dokonce působí na řadě sociálních sítí (např. Twitter, Instagram či Tumblr).

Známá i neznámá

Zajímavé však je, že ačkoliv její tvář zná v dnešní době každý druhý člověk, její jméno už tak slavné není. Kdo z Vás by si jej dokázal hned spojit se značkami jako jsou H&M, Zara, Dolce & Gabbana či DKNY? Obzvlášť v oblibě má Caru návrhář Karl Lagerfeld, který ji angažuje do většiny svých přehlídek značky Chanel. Odtud ji až většina z nás zná. Málokdo však ale také ví, že dědeček Cary byl vydavatelem časopisu Queen Magazine.

Cara dobývá svět

Cara dobývá svět

Cara je za každé okolnosti především sama sebou a to je to, co ji dělá tak populární. Nepotřebuje žádné natrénované pózy a výrazy jako většina současných modelek. Ona je jiná. Nebojí se ukázat veřejnosti nenalíčená nebo neučesaná, umí si ze sebe udělat legraci. To je ten pravý magnet na fanoušky a Cara si to moc dobře uvědomuje.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *