Menu

Italský bůh opět v Praze

2.4.2013 - Koncerty, Párty, Showbyznys, Zábava
Italský bůh opět v Praze

Italská megahvězda Eros Ramazotti se po čtyřech letech vrací do Prahy. Zpěvák, skladatel, producent a kytarista se ukáže už 8. dubna v rámci NOI World Tour 2013. Objeví se hity z dlouho očekávaného alba Noi, ale také staré známé pecky.

Už od poloviny 80. let je úspěšný po celé Evropě. Svou kariéru začal v roce 1984 svou vlastní písní Terra promessa, se kterou bodoval na festivalu v San Remu. Erosův první singl Fuoco Nel Fuoco se ve své době držel na vrcholu českých hitparád celé tři roky.Během své kariéry vystupoval s hvězdami jako Elton John, Rod Stewart a Joe Cocker. Obrovský úspěch mu v 90. letech přinesl duet s Tinou Turnerovou Cose della vita. Další duety natočil také s Cher (Piu Che Puoi), Andreou Bocellim, Anastaciou, Ricky Martinem i s Lucianem Pavarottim.

Zpívá nejen rodnou italštinou, ale také španělsky a anglicky.

Od roku 1985 vydal deset studiových alb a také řadu živých nahrávek a kompilací. V roce 2001 převzal zlatou desku za úspěšný prodej alba Stile libero v českých zemích a byl jedním ze zahraničních hostů předávání cen Akademie populární hudby (Praha, 2001).

Fanoušky nadchnul v Praze naposledy 17. listopadu 2009, kdy představoval nové album Ali e Radici.

Koncert NOI se uskuteční v pražské O2 aréně, kde české fanoušky již jednou ohromil. Vstupenky jsou k dostání ve všech sběrnách sazky. Cena se pohybuje v rozmezí 1090 – 1790 Kč. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *