Menu

Večírek pro firmu, oslavu narozenin, či koncert? Naše prostory meze nekladou

25.8.2016 - Párty
Večírek pro firmu, oslavu narozenin, či koncert? Naše prostory meze nekladou

Možná jste se někdy procházeli částmi Prahy a z Vinohrad vám utkvěla v paměti právě Trojická ulice. Zde můžete najít naše hlavní sídlo působnosti, prostor vhodný pro uspořádání společenských událostí, akcí, večírků a zábav. Nově zrekonstruovaný hudební klub v Praze, který dříve sloužil jako patrové kino s půlkruhovým ochozem, dnes funguje právě k těmto účelům.

Jaké akce tedy hudební klub v Praze pořádá nejčastěji? Setkáte se u nás s rauty, kuchyně se dá vždy přizpůsobit při včasné domluvě specializovanému tématu. Kromě gastronomické oblasti zajišťujeme také tu hudební, jaký by to byl přece večírek bez hudby? Můžete dát přednost hudbě reprodukované, o tu se v takovém případě starají naši diskžokejové, zároveň ale není problém ani zařídit živou muziku. Hudební klub v Praze zprostředkovává široký repertoár. Někomu více vyhovují české písně, někdo chce večírek naladit do orientálních rytmů a někdo si rád zatančí pomalý taneček na rockovou baladu.

Noční klub v Praze pořádá pro klienty také bankety, koktejly, nebo číše vína. Jednotlivé názvy znamenají různé stupně oficiality, avšak všechny jsou vhodné pro řešení obchodních záležitostí, podepisování obchodních kontraktů a obecně vytvářejí přívětivější atmosféru, než když se se svými kolegy potkáváte v pracovním prostředí. Zároveň to někdy může napomoci ke stmelení pracovního kolektivu, když se na malou chvíli vystřídá atmosféra kanceláří s příjemným večírkem.

Živá vystoupení hudební klub v Praze také neopomíjí. Občas je milé večírky něčím okořenit, pokud byste rádi viděli na své akci vystoupení tanečníků, nebo například freestyle barmanských show, určitě je možné toto vše domluvit předem. Fantazii a kreativitě se meze nekladou a pokud budete chtít cokoliv speciálního pro vaši společenskou událost, pak věříme, že společnými silami vše dokážeme zrealizovat do podoby události, na kterou se bude ještě dlouho poté s láskou vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *