Menu

Nový kabát projektu Mezi ploty aneb co nás čeká v říjnu

25.9.2014 - Festivaly
Nový kabát projektu Mezi ploty aneb co nás čeká v říjnu

ID-100236203Říjen nám přinese festival Mezi ploty, který se nám představí v novém neonošeném kabátě. Akce se blíží mílovými kroky, takže nemeškejme a pojďme se podívat, co nás letos čeká.

Ve dnech 4. a 5. října se bude konat festival Mezi ploty, který je pořádán v areálu pražské Psychiatrické nemocnice Bohnice. Festival má jako obvykle hlubší podtext a myšlenku, a to veřejnou sbírku se zprávami DMS na pomoc duševně nemocným. Mezi ploty se totiž letos stal charitativním projektem České televize. Pomoc je zaměřena na všechny trpící stresem, napětím, úzkostí, duševní krizí nebo prožívající jiné těžké životní období.

Účastníci festivalu, aneb koho uvidíme

Na festivalu vystoupí Tomáš Klus, Lou Fanánen Hagen a Tři sestry, Čechomor, Ewa Farna, Čoko voko, Michal Horáček, Sto zvířat, Lenka Filipová a její dcera Lenny, Dan Bárta a Robert Balcar trio, Celeste Buckingham, Michal Malátný, Tonya Graves, Václav Neckář, Pavel Šporcl, Anna Polívková, Ha divadlo a mnozí další.

Cena vstupenky

Permanentka na akci Mezi ploty stojí 350 Kč, jednodenní vstupenka pak 290 Kč. Děti do 130 centimetrů výšky a držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma.

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *