Menu

Pánské spodní prádlo je nabízeno v mnohých stylech

23.12.2014 - Móda a styl, Nakupování, Zábava
Pánské spodní prádlo je nabízeno v mnohých stylech

Zatímco ženskému prádlu je věnována opravdu hojná pozornost, o pánském prádle se ve většině případů vůbec nemluví. Spousta lidí jej bere jako nutnou věc, která tam kdesi sice je, svědomitě plní svůj účel, ale jinak je prakticky nezajímavá. Není to škoda? Nezasloužilo by si i pánské spodní prádlo více pozornosti, dostatek pečlivého výběru či několik vkusných komentářů? Inu přece jej muži nenosí jen tak pro nic za nic a věřte nebo ne, ale i celá řada z nich si dává hodně záležet, do čeho své chlouby ukryjí. Mačkat si své nádobíčko v o číslo menších slipech? Nepřipadá v úvahu! Jak to tedy doopravdy je s prádlem, do kterého se oblékají muži?

Pohodlí je na prvním místě

Není jedno, jaké si vyberete trenýrky /

Není jedno, jaké si vyberete trenýrky /

Spousta mužů by se jednohlasně shodla na tom, že v otázce: „Vzhled nebo pohodlí?“ by jasně dali přednost pohodlí, které je pro ně v tomto případě doslova nedocenitelné. V tomto směru se od žen výrazně liší. Proč? Nejedna žena by se musela přiznat, že raději zvolila cestu dokonalého vzhledu na úkor pohodlnosti. Kupříkladu s podprsenkou, která jim absolutně neseděla, ale vytvářela jim krásný dekolt. Muži to mají úplně naopak, a proto jsou případy, kdy celá řada z nich nosí trenky pánské i o několik čísel větších. Ačkoli to nevypadá lákavě, zkrátka jim to nabízí dostatečný komfort.

Mnohem více variant = těžší výběr?

Pánské spodní prádlo může být také sexy /

Pánské spodní prádlo může být také sexy /

Čím se podle vás – kromě dostatečného pohodlí – muži při výběru prádla řídí? Opomeneme-li skutečnost, že existují výjimky, kterým i v dospělosti spodní prádlo nakupuje maminka, musíme si zároveň přiznat jeden smutný fakt – většina mužů to neřeší. Ačkoli pánské spodní prádlo nabízí co se dostupných variant a střihů týče až 3x větší výběr, než mezi kterým mohou vybírat ženy, je jim v podstatě jedno, jakou bude mít zvolený typ prádla barvu, motiv či vzor. Bohatě jim stačí, když to nikde netlačí, neřeže a neškrábe.

Ještě než se pustíme do házení všech mužů do jednoho pytle, je nutno podotknout, že jsou mezi nimi i výjimky, které dokonale potvrzují pravidlo. Po tomto světě chodí muži, jež chtějí upoutat, a proto své chlouby halí do jednoho z nejpřitažlivějších druhů pánského spodního prádla – boxerek. Boxerky ženy zkrátka zbožňují, protože v nich mužský zadeček vypadá neodolatelně a navíc již dávno neplatí, že by bylo jejich nošení nepříjemné a nepohodlné. Jsou-li vyrobeny z kvalitního materiálu, je to pro obě pohlaví velice příjemná záležitost.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *