Menu

Popová královna Britney Spears nám představuje svoji kolekci spodního prádla

29.10.2014 - Móda a styl
Popová královna Britney Spears nám představuje svoji kolekci spodního prádla

indexVšichni ji známe jako popovou královnu, ale ona se dnes snaží prosadit ve světě módy. O kom je řeč? Tentokrát nemluvíme o člence skupiny Spice Girls, ale o skutečné popové princezně Britney Spears, která v nedávné době představila světu svoji novou kolekci spodního prádla.

V první polovině září v New Yorku probíhal týden módy a právě na něm popová princezna představila svoji historicky první kolekce spodního prádla a pyžam, která nese název The Intimate Britney Spears Collection.

Nejde však o žádnou slátanitu spíchnutou na koleni. Jak sama Britney říká, na této kolekci pracovala úctyhodného dva a půl roku. Briney svému podniku velmi věří a možná za to může klasická naivita této blonďaté popové divy, nebo skutečně propracovaný podnikatelský záměr. To my samozřejmě soudit nemůžeme, za to můžeme posoudit, zdali se jí kolekce vydařila, či nikoli.

49_home_angelica_1Jak hodnotíme kolekci?

Na kolekci spodního prádla Britney Spears jde vidět, že ji vytvářela nikoli jako popová hvězda, ale jako žena a maminka od malých dětí. Spodní prádlo je ženské, ale zároveň pohodlné. Nejde o žádný krajkami přeplácaný a v reálném životě na reálných tělech žen nenositelný luxus. Jde o prádlo, které působí něžně, sexy a zároveň pohodlně.

Sedm řad

Kolekce se skládá ze sedmi samostatných řad:Amaryllis, Ambrosia, Anemone, Angelica, Bergonia, Buttercup a Clematis, které se liší materiály, barevnou kombinací či střihy.

No a kdo ví, třeba se Britney do roka a do dne stane i mezi módními návrháři uznávanou a magazínem oceněnou podnikatelkou roku, tak jako se to letos podařilo další zpěvačce Victorii Beckham.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *