Menu

Romika vás kvalitně a pohodlně obuje!

20.9.2013 - Móda a styl, Nakupování, Zábava
Romika vás kvalitně a pohodlně obuje!
každý si vybere

každý si vybere

Říká se, že kvalitní boty jsou předpokladem spokojenosti. To platí nejen v oblasti módních trendů, ale i po stránce zdravotních předpokladů a konečně i pohodlnosti. V ideálním případě by naše obuv měla splňovat minimálně tyto tři předpoklady. Pokud si říkáte, že se jen stěží dají sehnat boty podobných parametrů, jste na omylu. Co třeba značka Romika? Znáte tohoto německého výrobce kvalitních bot?

Dámská, pánská i dětská nabídka

Romika se specializuje na všechny z nás. V její nabídce vás tedy může oslnit dámská obuv, pánská obuv a samozřejmě i dětská obuv. Romika je nejen zárukou kvality, ale také pohodlnosti. Toho je docíleno především pečlivým procesem výroby. Dámská, pánská a dětská obuv Romika je vyráběna z prvotřídních materiálů. Jedná se standardně o kůži a další textilie. Historie značky sahá až do roku 1921. I to mluví za obrovskou zkušenost, jejímž výsledkem je dlouholetá spokojenost mnoha a mnoha lidí takřka v nejrůznějších státech světa.

obuv Romika je k mání v mnohých variacích

obuv Romika je k mání v mnohých variacích

Výroba obuvi Romika je realizována i na území České republiky, konkrétně se jedná o závod v Hrušovanech u Brna, kde pracuje okolo 180 zaměstnanců. A v čem tkví kvalita obuvi této značky? Především v jedinečném zpracování. Ukazuje se totiž, že ke všemu je zapotřebí určitá zkušenost a znalosti. Právě díky tomu vám obuv Romika může nabídnout například speciální membrány zajišťující odolnost vůči větru nebo vodě. Dále potom pro svou vzdušnost ideální mikroklima uvnitř boty.  Díky speciálním mikrovláknům potom boty dokážou absorbovat vlhkost. Je tedy zřejmé, že v takovýchto botách se budete cítit naprosto skvěle, přirozeně a příjemně!

Potěší i obrovský výběr a rozumné pořizovací ceny. Jak dámská obuv, tak i pánská obuv a dětská obuv Romika je k dispozici v mnohých modelových řadách, ze kterých si vyberete, ať již preferujete jakýkoliv styl! Může se tak jednat mimo jiné i o zajímavý námět na dárek k narozeninám, vánocům, nebo třeba jen pro radost!

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *