Menu

Tipy na rande aneb stará klasika trochu jinak

25.9.2014 - Relax
Tipy na rande aneb stará klasika trochu jinak

ID-10049627Občas člověk prostě dojdou nápady. Neustále se samy sebe ptáme, kam ji nebo jeho vzít na rande? Chodíte jen na samé romantické večeře, do kina či na procházky do parku? Nechme se inspirovat originálními nápady.

První rande, druhé rande a pak třetí rande… Pořád ta samá písnička. Večeře, kino, procházka. Co takhle do toho vnést trochu čerstvého vzduchu a vymyslet něco neokoukaného?

Večeře? Jasně, piknik v parku!

Nechoďte na večeři do restaurace, nevařte druhému doma, ale běžte si udělat piknik. Pravdou je, že večerní piknik není na podzim moc reálný, ale vyberete-li hezký den a vezmete-li dostatek dek, proč ne… Navíc si můžete udělat improvizovaný piknik doma. Udělejte si z toho trochu legraci, vždyť smích prodlužuje život. Připravte jídlo do piknikového koše, doma si připravte deku, svíčky a pár květin. Vyzvedněte drahou polovičku v ruce s košem a zaveďte ji k vám.

Uvidíte, co bude říkat.

Film? Jasně, ale promítejte sami.

Další klasikou je kino. Kino je fajn, ale je tam moc lidí. Co takhle si je udělat pro sebe. Sežeňte promítačku, bílé prostěradlo a promítejte venku, doma, kde se vám zachce.

Procházka? Jasně, výšlap na tajemný hrad!

Namísto romantické procházky si udělejte výšlap na tajemný hrad. Něco si o něm přečtěte, nebo si vymyslete pověst spojenou s hradem a svou polovičku bavte a strašte.

Jak se vám nové pojetí klasiky líbí?

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *