Menu

Vezměte děti do vodního ráje!

24.4.2014 - Zábava
Vezměte děti do vodního ráje!
images

V Aqualandu vás čeká nekončící zábava na tobogánech

Přemýšlíte nad tím, kde vzít děti za skvělou zábavou, jak jim ozvláštnit prázdniny nebo jim slíbit netradiční odměnu za dobré vysvědčení? Určitě neprohloupíte, když se rozhodnete pro návštěvu Aqualand Moravia. Tento vysoce moderní komplex nabízí zábavu na celý den nejen dětem, ale i dospělým.

 Bazény, tobogány i wellness

Aqualand vyrostl v Pasohlávkách v roce 2013, takže se jedna o téměř nový areál, který je příjemný hned na první pohled. Vnitřní i venkovní bazény jsou plné originálních detailů a vychytávek, které vám dovádění ve vodě ještě více zpestří. V bazénech si můžete užít dovádění ve vlnách, pod vodními vodopády i odpočinek v mini „vířivkách“. Vodní atrakce ocení zejména

Aqualand-Moravia-2

Připravena jsou i místa pro chvíle relaxace

děti v dětských sekcích, kde se nacházejí rovněž skluzavky a houpačky. Z vnitřního bazénu se dá jednoduše proplavat do venkovního, který vám nabídne krásný výhled na vodní nádrž Nové Mlýny a Pálavské vrchy. V Aqualandu Moravia si rovněž můžete užít trochu adrenalinové zábavy na tobogánech a skluzavkách. Tobogány jsou rychlé, dynamické a opravdu hodně zábavné. Uzavřené tunely vás vedou neznámo kam na nafukovacích kruzích, díky kterým se nemusíte obávat podřených loktů nebo obitých zadnic.

U bazénu můžete využít bazénky vyhřáté na příjemných 35 ° C a vířivky. Zejména dospělí také ocení wellness v podobě římských lázní, kde můžete využít širokou nabídku saunování (infrasauna, biosauna, finská sauna, solná sauna, aromatická sauna, turecké lázně, atd.). Den je vyplněn animačními programy a samozřejmě využít můžete také restauraci a kavárnu, kde si můžete dopřát chvilku odpočinku. Aqualand Moravia nadchne úplně každého!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *