Menu

Zábava pro maminky, které nechtějí nechávat kočárek doma

17.2.2014 - Zábava
Zábava pro maminky, které nechtějí nechávat kočárek doma
1357057691strollering4

Strollering je ideální pro všechny aktivní maminky

Zábava a sport v jednom a ještě k tomu s kočárkem? Myslíte si, že je to jen krásná představa? Omyl! Nová forma aktivního pohybu a zábavy se nazývá strollering a je určena rodičům a zejména maminkám, které si chtějí ozvláštnit den a zároveň udělat něco pro sebe a své zdraví. Díky strolleringu shodíte pár kil, seznámíte se s dalšími maminkami a navíc nemusíte shánět hlídání pro vaše dítko, protože může, nebo spíš musí být, stále s vámi!

Cvičení s kočárkem není žádná nuda

Strollering je název pro rychlou, dynamickou chůzi, která je kombinována s rozmanitými kardio cviky, posilováním a protahováním. Maminky i tatínkové si mohou zacvičit s kočárky nebo i také za přítomnosti již ťapkajících dětí. Čerstvý vzduch a aktivní procházky udělají z obyčejného dne den plný smíchu a pohody. Ke strolleringu nepotřebujete žádnou extra výbavu. Postačí vám sportovní oblečení, kočárek, pití a samozřejmě vše potřebné pro dítě. Je samozřejmostí, že během strolleringu kdykoli je potřeba, můžete zastavit a postarat se o svou ratolest. Nemusíte smutnit, že nemáte hlídání. Vytvarovat postavu a shodit nějaká kila nemusíte jen usilovným cvičením v posilovně.

strollering1

Tatínkové jsou vítáni!!!

Strollering je celkem nová forma sportovní aktivity pro rodiče, ale za krátkou dobu si získala docela velkou oblibu. Cvičit můžete téměř v celé České republice. Neseďte zalezlí doma. Vytáhněte kočárek a běžte si zacvičit na čerstvý vzduch. Cesta za krásnou postavou a novými kamarády je tak snadná. Více se o samotném strolleringu, jeho myšlence, zakladatelce, místech cvičení a různých zajímavostech dozvíte na www.strollering.cz.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *