Menu

Užijte si The Color Run v květnové Praze!

24.2.2015 - Zábava
Užijte si The Color Run v květnové Praze!
2012-07-15-COLORRUN1

I takto můžete vypadat v cíli

Chtěli byste navštívit akci, která vás doslova pohltí pozitivní energií? Pak je pro vás jako dělaný The Color Run! Akce, která pohltila celý svět, je také nazývána jako 5 nejšťastnějších kilometrů na Zemi a jak již asi tušíte, jedná se o běh. Nemusíte být však žádní přeborníci. The Color Run je hlavně o zábavě, skvělé náladě a barvách. Této jedinečné akce se můžou zúčastnit celé rodiny s dětmi, parta kamarádů či kolegové. Prostě každý, kdo se rozhodne uběhnout či ujít 5 kilometrů ve zcela netradičním duchu.

Barvy, barvy a zase barvy

images

Barvy lehce vyperete z oblečení i obuvi

The Color Run lze považovat za takový malý barevný svátek. Účastníci jsou na každém kilometru a v cíli pokryti celou paletou barev, které vytváří speciální atmosféru. Nemusíte se však ničeho bát, barvy lze z trička pohodlně vyprat. Letošní The Color Run vypukne 30. 5. 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Trasa je vedena přes Stromovku zpět k Výstavišti, které při doběhu změníte v barevný výbuch.

Abyste se mohli zúčastnit této originální akce, je potřeba se registrovat a vytvořit týmy alespoň o čtyřech členech. Děti do 8 let startují zdarma, ale účastníci od devíti let platí startovné. Všichni platící účastníci obdrží startovací set, který obsahuje tričko, tetování, čelenku, tašku, balíček barev a startovní číslo. Nejbarevnější běh roku už čeká. Vyrazte za zábavou a nezapomenutelnými zážitky!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *