Menu

Quiz Crew

19.4.2015 - Zábava
Quiz Crew
question_mark

Ověřte si svoje znalosti společně s přáteli!

Kdo by si občas rád nezašel na půllitr piva. Je ale možné spojit příjemné s užitečným a ještě se dozvědět něco nového. Můžete se každé pondělí a středu připojit k takzvaným Quiz Crew. Víte například, jak dlouhý má chameleon jazyk? Nebo kdo byl náš první kosmonaut?

O co jde?

Jedná se o znalostní soutěž, která se koná každé pondělí a středu ve vybraných hospodách, zatím pouze v Praze. Návštěvníci se rozdělí na týmy o maximálně 5 členech a odpovídají na celkem 40 soutěžních otázek z různých oblastí. Těšit se můžete na sport, historii, kulturu, poznávání hudebních nebo filmových ukázek a řadu dalších záludností. Hlavní cenou je většinou dobré pití, ale nejde přece o to zvítězit, ale zúčastnit se. Navíc si můžete vybrat kvíz v češtině nebo vyrazit na anglickou verzi soutěže a vypilovat cizí jazyk.

Formát této soutěžní hry je dlouhodobě známý v zahraničí a lze jen doufat, že se postupně rozšíří do dalších větších měst v České republice. Možná někdo z vás zná podobnou hospodskou zábavu například z Německa nebo Španělska.

pub-quiz-logo1

Quiz Crew je soutěž, která se stala celosvětovým fenoménem

Kvíz se koná v baru Basement, Globe Bookstore nebo La Loca. Vstupné je 50 Kč a doporučuje se rezervovat místa dopředu. Sledujte proto facebookové stránky: https://www.facebook.com/praguequizcrew a příště se vyrazte pobavit místo prázdného tlachání u piva.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *