Menu

Děti ráje letos v březnu naposledy

3.2.2014 - Zábava
Děti ráje letos v březnu naposledy
pav_6316-580x300

Známá dvojka opět nezklame

Muzikál Děti ráje budete mít možnost naposledy shlédnout letos v březnu. Od premiéry, která se konala 14. listopadu 2009, tedy uběhlo necelých pět let, během kterých si muzikál získal oblibu diváků. Sagvan Tofi, který má celý počin na svědomí, včetně jeho scénáře vsadil na osvědčenou klasiku a rozhodně neprohloupil. I přes tvrdé kritiky se Děti ráje staly úspěšným muzikálem.

Zazpívejte si s protagonisty

Muzikál Děti ráje je plný známých hitů z osmdesátých let a to převážně od Michala Davida, takže se vůbec nepozastavujte nad nutkáním zpívat s herci, ale rovnou se do toho pusťte. Příběh pojednává o lásce, zklamání a opětovném setkání a to vše za tónu takových nezapomenutelných písniček jako jsou Decibely lásky, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát nebo Každý mi Tě lásko závidí. V muzikále uslyšíte ještě bezmála dalších třicet takto notoricky známých písní. Herecké obsazení slibuje kvalitní výkony na jevišti. V muzikálu se vám pravidelně představují Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Braňo Polák, Bořek Slezáček, Martin Zounar, Tomáš Löbl, Míša Nosková, Michael Foret nebo Petr Poláček. Využijte jednu z posledních možností a běžte se pobavit.

598483-img-michal-david

Hity Michala Davida provázejí celý muzikál

Derniéra se má uskutečnit 29. března 2014, ale již teď se zvažuje možnost ještě jednoho dalšího představení, které by mělo proběhnout 30. března v Goja Music Hall. Vstupenky si můžete zakoupit přes portály Ticketart a Ticketportal. Nezmeškejte možnost rozloučit se s jedním nejúspěšnějších českých muzikálu v poslední době.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *