Menu

AirShow Praha Kbely

9.6.2015 - Festivaly, Zábava
AirShow Praha Kbely

Letadla můžete vidět ve vzduchu…

Slyšíte letět letadlo nebo vrtulník a hned se zájmem zvedáte hlavu k obloze? Pak je AirShow Praha určena právě pro vás! Ve dnech 11 – 13. 6. se v areálu kbelského letiště uskuteční mezinárodní výstava European Festival of Aviation Prague 2015. V neděli 13. 6. ji zakončí letecký den AirShow Praha.

Co bude k vidění?

V dřívějších letech se akce pořádala v Hradci Králové a letos se pro velký zájem návštěvníků přesunula do Prahy. K vidění budou historické letouny, vojenská technika, vrtulníky a svoje umění předvedou špičkoví letečtí akrobaté. Mezi nimi nebude chybět ani Petr Kopfstein, který se v loňském roce stal vítězem série závodů Red Bull Air Race. Poletí v akrobatickém speciálu Extra 330SC. Hlavním partnerem této akce je společnost DSA, a.s. Ta je největším českým provozovatelem vrtulníků. Mimo jiné zde také bude řada stánků s občerstvením, takže hlady ani žízní trpět nebudete. Po ukončení AirShow nemusíte odcházet – zároveň bude zahájena pražská muzejní noc v Leteckém muzeu.

letadla2

…i na zemi.

Výtěžek z leteckého dne bude věnován Vojenskému fondu Solidarity na podporu rodin padlých a zraněných vojáků Armády České republiky. Do areálu se snadno dostanete městkou hromadnou dopravou od stanice metra Letňany. Ta bude navíc posílena od 9 do 17 hodin. Zajistěte si vstupenky už teď, jedna stojí 200 Kč a děti do 150 cm mají vstup zdarma.

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *