Menu

Tapiokové kuličky v čaji? Takový je bubble tea!

7.9.2013 - Nakupování, Párty
Tapiokové kuličky v čaji? Takový je bubble tea!

Určitě jste se s ním již někde setkali. Je barevný, lahodný a plný bublinek. Představujeme vám tzv. bubble tea, tedy bublinkový čaj, který je čím dál tím víc populárnější.

Bubble tea je znám svou barevností a originální příchutí

Bubble tea je znám svou barevností a originální příchutí

Představte si klasický čaj, jen do něj přihoďte několik tapiokových kuliček a přidejte mléko. Tradá a máte bubble tea!

Odkud k nám bubble tea dorazil?

Tento lahodný nápoj, který si postupně získává své další a další příznivce, pochází z Taiwanu, odkud se dostal až k nám, kde jej můžete ochutnat nejen v celé řadě kamenných prodejen, ale i na stáncích, které doprovází různé kulturní akce.

Bubble tea v mnoha variantách

Původní bubble tea byl nabízen v klasické variantě čaj, mléko a bublinky. V současné době je nabídka většiny podniků natolik rozmanitá, že si vybere opravdu každý. Pokud ne, tak nevadí, jelikož máte možnost namíchat si ingredience dle svého uvážení a získat tak opravdu originální bubble tea. Vyzkoušet si můžete tradiční ovocné čaje, ale i varianty s mlékem či jogurtem.

Proč ochutnat bubble tea?

Jednoduše proto, že kdo neochutná, neuvěří. Nápoje na první pohled vypadají skutečně podivně a mnoho lidí tak od

Tapiokové kuličky jsou základem každého bubble tea

Tapiokové kuličky jsou základem každého bubble tea

koupě odradí, ale to je velká chyba! Připraví se tak o zážitek ze zcela originální a nepopsatelné příchutě, kterou bubble tea zaručuje. Požitkem jsou také tzv. bublinky, po kterých dostal tento nápoj svůj název. Ty představují malinké kuličky z tapioky, které lze konzistencí přirovnat k tolik oblíbeným gumovým medvídkům, což jistě zaujme nejen malé zákazníky, ale i ty dospělé.

Bubble tea dostane nejčastěji v průhledném kelímku s brčkem pro pohodlnou konzumaci a to ve větších městech a nákupních centrech. Neváhejte vyzkoušet tento téměř magický bublinkový nápoj!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *