Menu

Tři gramofony poprvé v Brně roztočí A.Professor

5.3.2014 - Párty, Zábava
Tři gramofony poprvé v Brně roztočí A.Professor

Dirty Trip 7: Vinyl Edition

Další díl Dirty Trip nabídne zase něco navíc /

Další díl Dirty Trip nabídne zase něco navíc /

 

Chybí ti zvuk vinylů a řízné powerful techno? Na sedmém pokračování klubovky Dirty Trip se představí mistr tří gramofonů z Barcelony, Kaisersoze ve speciálním vinyl setu a mnozí další. Čti dál!

A.Professor (Shape Booking, Barcelona)

O zábavu se postarají kvalitní DJs

O zábavu se postarají kvalitní DJs

Jeho sety s DJem Murphym jsou legendární – ze čtyř decků totiž pumpují ty největší techno pecky a živým scratchingem jim dodávají neuvěřitelnou šťávu, kterou dav oceňuje. Společně se svou přítelkyní Paulou Cazenave pak tvoří projekt Daisychain. A právě jejich hit Mamasei se řadí mezi legendární techno tracky. Myslím, že netřeba vypisovat desítky jeho releasů a další podrobnosti. Stačí se podívat na jedno video a budete přesvědčeni, že jej musíte vidět naživo!

U toho ale nezůstane. Kdy jste naposledy slyšeli Kaisersozeho hrát z vinylů? Už to nějaký ten rok bude. A ti, kteří navštívili třeba Orion Hall, mi jistě dají za pravdu, že to bude výjimečný zážitek. Ze čtyř decků a s tempem kolem 140BPM se pak představí i producentské duo Dazy & Nee´o. Start zajístí svými plackami šéfredaktor rave.cz Carl W a do postele vás uloží kuřimský bouřlivák Wolf.

Co dodat? Nebudou chybět speciální tematické dekorace a určitě bude i nějaký akční drink. Navíc pro přihlášené na fb (FB událost Dirty Trip 7) jsme připravili exkluzivní dárek u vstupu, tak se nestyďte vyzvednout si jej v pátek 18.4. v klubu Perpetuum! 

Přidejte se na FanPage Dirty Trip a nic vám neuteče!

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *