Menu

Marika Rossa míří v červnu do Brna

3.6.2014 - Párty
Marika Rossa míří v červnu do Brna
Line up bude stát za to /

Line up bude stát za to /

Dirty Trip 8:

Ukrajinská kráska, která miluje panenkovské oblečky a tvrdé temné techno, bude tahákem další párty Dirty Trip. Osmá edice se uskuteční zase v brněnském klubu Perpetuum. A opět vás bude čekat pořádný mejdan.

Marika Rossa (Italo Business, Ukrajina)

Marika se proslavila svými sety na prosluněném Kazantipu a díky tomu se dostala do světa. Všechny pak určitě uhranula svými oblečky, ve kterých vždy vystupuje. Aktuálně je ukrajinská DJka číslo 1, která se upsala labelu Italo Business, kde vydává svou temnou produkci. Tu najdete ale i na Crunch Control, Audio Elite Records, Beast Factory Recordings a dalších. Její rádiová show Fresh Cut loni dosáhla stovky epizod a každý díl má poslechovost přes 10.000 lidí. Mariku není potřeba dále představovat, díky účasti na většině velkých festivalů ji zná celá Evropa a je nám ctí, že ji můžeme v červnu přivítat v Brně.

Mariku si nenechejte ujít /

Mariku si nenechejte ujít /

A kdo nás čeká dál? Pokud čekáte na svěží techno z desek, tak si nenechte ujít olomouckou dvojici Lady Frog & Kosi.. Ženská krása a něžnost Lady Frog se perfektně mísí s tvrďákem Kosim a skrze desky do vás dostanou neuvěřitelné množství energie. Další kráska, která má techno v krvi, je zajisté B.UNQ!. Členka Naked Lunch Crew už vystupovala nejen na většině festivalů u nás, ale zahrála si třeba i ve Španělsku. Vše doplní rezidenti párty – Nee´o se opět utká v setu ze 4 decků s Dazym a párty tradičně rozjede ze svých vynilových desek šéfredaktor rave.cz Carl W.

Samozřejmostí této párty jsou také tematické dekorace nebo malý dárek u vstupu. Nyní navíc přihlášení na facebooku budou mít zvýhodněný vstup. Tak se přidejte a těšte se s námi. V jakém oblečku Marika vystoupí?

Více informací najdete na oficiální FB stránce k události: https://www.facebook.com/events/700102603361197

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *