Menu

Vyrazte na letní party festivaly do Chorvatska!

2.5.2013 - Festivaly, Párty, Relax, Zábava
Vyrazte na letní party festivaly do Chorvatska!

K létu tak nějak patří slunce, teplo, party a dobrá nálada. Kde jinde je zažít více, než právě v Chorvatsku. Ano, do této země, která je přezdívána jako místem „tisíců ostrovů“, míří každoročně obrovské davy turistů. Kromě příjemné přírody a lenošení u moře však vyhlíží i na zábavu. Pokud byste chtěli letos prožít opravdu něco jedinečného, alespoň co se týká netradičních letních party festivalů, popřemýšlejte o ostrově Pag, konkrétně potom o pláži Zrće poznejte chorvatskou Ibizu!

Zábava pod chorvatským sluncem to bude vskutku jedinečná a vy můžete být díky projektu PartyKýbl u toho! Vyzkoušejte tedy nové Chorvatsko, zapomeňte na klasiku, nyní je tu něco nové a originálního. Největší chorvatský ostrov Pag vás o tom směle překvapí, jeho brány se vám otevírají, na co se zde můžete těšit, jak to zde probíhá? Počítejte s řadou klubů, kde běží zábava prakticky nonstop. Je tedy pouze na vás, jestli budete přes den na pláži a večer se vydáte do některého z klubů. Dokonce ani v případě, že si přispíte, neuděláte chybu. Do místních klubů můžete přijít klidně třeba nad ránem. Budete-li se chtít bavit i ve výhni chorvatského slunce, také žádný problém, stejně tak ani exkluzivní zábavný výlet na lodi. Zrće na ostrově Pag není zkrátka nic nemožné!

Kluby, party a nekončící zábava

Největším místním klubem je Papaya, který leží na samotném kraji pláže. Najdete v něm terasovité plošiny, bazén a vůbec největší proporce aparatury. Přejdete-li celou pláž až na sever, bude vás vítat krásně navržený klub Kalypso. A trojici největších a nejoblíbenějších místních klubů uzavírá Aquarius. Menších klubových zařízení je však po celé pláži mnohem více, vykukují na vás doslova všude, kde se jen podíváte!

Kluby připravují každý rok na mezinárodní spolupráci doslova našlápnutý program. Ani letos tomu nebude jinak. Na Pagu se můžete setkat se světovými DJs. Festivalem Zrće Spring Break odstartuje oficiálně letní sezóna. Velkým lákadlem je i Fresh Island Festival s Hip Hip hvězdou Snoop Doggem. Klasické vstupné na třídenní festival se pohybuje okolo 35 euro.

Rozhodnete-li se, že musíte být u toho, co vám brání? Za chorvatskou zábavou se můžete vydat každou středu z Brna nebo Prahy. Aby toho nebylo moc, v neděli si to můžete namířit zpět. Co byste řekli takové otočce na pravou letní party, kterou u nás nemůžete zažít? Ubytováni budete v party stanovém městečku Sveti Duh přímo u zdejší pláže a to naprosto bez jakýchkoliv poplatků. Získáte rovněž neomezené vstupné do vybraných party klubů. Na pláž Zrće to budete mít pouhých 6 km a využít budete moci bezplatně vlastní autobusovou dopravu. Přímo v party vesnici si můžete zakoupit Party kýbl s ledem za jedinečné ceny, zde vám je potom k dispozici i PartyKýbl team. Toto vše a ještě mnohem více získáte za cenu od 2 990 Kč. Prožijte letošní dovolenou u moře tak trochu jinak, vezměte kámošky, kámoše a i vaše miláčky. Letošní léto může být zcela jedinečné! Party na chorvatské Ibize se nenabízí každý den!  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *