Menu

S tetováním a trikem jsem připravená na letní akce

8.6.2014 - Festivaly, Koncerty, Móda a styl, Nakupování, Párty, Zábava
S tetováním a trikem jsem připravená na letní akce

Každý má svůj styl. Někomu se líbí to a jinému zase tohle. Proti gustu žádný dišputát. Jste-li příznivci rockových beatů, je to na vaší image určitě vidět, promluví do ní i oblečení. Rockeři mají svůj vlastní svět, jsem toho živým důkazem. Rock mě zaujal již v pubertálním věku, samozřejmě že si můj vkus od té doby prošel drsnou proměnou, jedno však zůstalo, jsem rockerka tělem a duší. Miluji rockové koncerty i místní zábavy. Je to ostatně vidět i na mém šatníku. Přemýšlela jsem však dále, oblečení mi nestačilo, chtěla jsem být zkrátka svá.

Nové tričko s ambigramem sklidilo ohlas /

Nové tričko s ambigramem sklidilo ohlas /

Jasnou volbou bylo tedy originální tetování, to jsem nakonec doplnila opravdu povedeným trikem s motivem Svatá/Hříšnice od Red Chapter!

Vybrat ten správný motiv nebylo jednoduché. Přece jen, je to na celý život. Nakonec, po mnoha a mnoha zvažování jsem se rozhodla pro motiv ambigramu. Je to stručně řečeno nějaký znak, či text, který je z více pozic či stran stejně čitelný. Není to tak nic tuctového, takže zkrátka něco pro mě! Konkrétně jsem zvolila ambigram Saint/Sinner – Svatá/Hříšnice, inu protiklady se přitahují.

Tetování jsem doplnila trikem

Kérka se povedla, takže bylo na čase se pochlubit. S kamarádkou jsme se již dlouho domlouvali, že vyrazíme na nějakou skvělou párty. A protože v nedalekém městě byl naplánován rockový koncert, byla to jasná volba. Samozřejmě, že jsem se musela s tetováním pochlubit. Sklidila jsem velký ohlas, nezůstalo to pouze u kamarádky. Ta mi však poradila další zajímavý tip. Zeptala se mě, jestli bych nechtěla k tetování pořídit i jedinečné tričko s originálními motivy, třeba zrovna s takovým, co mám na tetování. Doporučila mi Red Chapter.  Popravdě jsem ani nevěděla, že je něco takového možné. Nečekala jsem ani chvíli a tričko si objednala, vše šlo hladce a hlavně žádné čekání. Unikátní motiv se výborně doplňuje s tetováním.

Jsem žena dvou tváří /

Jsem žena dvou tváří /

Jsem nadšená a již nyní se těším, jak vyrazím třeba na nějaký blížící se festival s dalším, novým tričkem. Dámská trika jsou na e-shopu www.redchapter.cz k dispozici v bohaté nabídce, je tak z čeho vybírat! Osobně mám vyhlédnuto triko s dalším ambigramem, tentokrát nový motiv LiveTrue/LoveLife – Žít pravdu/ Milovat život a kdo ví, jestli nepřibude i tetování!

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *