Menu

Je libo muzikál? Vsaďte na Hudební divadlo Karlín!

22.8.2013 - Zábava
Je libo muzikál? Vsaďte na Hudební divadlo Karlín!
divadlo_24

Hudební divadlo Karlín bude brzy plné diváků

Hudební divadlo Karlín pro vás po skončení divadelních prázdnin na podzim přichystalo program plný skvělých muzikálů, operet a také se v repertoáru objeví zábavná činohra. Září odstartuje muzikálem Aida, od října budete mít možnost zhlédnout kousky jako Včera tě zabiju!, Noc na Karlštejně, Vražda za oponou, Polská krev, Jesus Christ Superstar,  Lucie, větší než malé množství lásky a Mam’zelle Nitouche.

 Těšit se můžete na novinky i osvědčený repertoár

 Podzimní sezóna bude v Hudebním divadle Karlín zahájena muzikálem Aida, který pojednává o milostném trojúhelníku z dob faraónského Egypta. Čekají vás více než dvě hodiny originální a jedinečné hudby Eltona Johna a v hlavních rolích hvězdy jako Lucie Bílá, Dascha, Kamila Nývltová, Václav Noid Bárta či Jiří Korn. Muzikál Lucie, větší než malé množství lásky není kupodivu dílem o známé české kapele, ale projektem jehož texty a hudbu mají na svědomí členové skupiny Lucie. Premiéra je naplánovaná na 31. října a 1. listopadu. Obsazení je opravdu hvězdné. Rolí se ujali Barbora Poláková, Václav Noid Bárta, Karel Roden, Pavel Liška, Lukáš Vaculík nebo Václav Vydra a pokusí se vám přiblížit příběh lásky a bolesti. Jesus Christ Superstar a nezapomenutelný Kamil Střihavka v roli Ježíše již patří k legendárním muzikálům. Je skvělé, že i letošní podzim může veřejnost tento rockově laděný muzikál opět vidět.

70685

V roli Ježíše bude na podzim vystupovat výhradně Kamil Střihavka

 Včera tě zabiju! je název činohry plné komediálních scén, ale i napětí. Příběh v němž hlavní roli sehrávají tři ženy, vrah a stroj času, vás svým dějem naprosto strhne. Obsazení je rovněž excelentní. Bavit vás bude Václav Vydra, Miroslav Vladyka, Marek Vašut, Filip Blažek, Jana Bernášková, Nela Boudová, Veronika Freimanová a další. Hudební divadlo Karlín vás určitě v nadcházejících podzimních dnech potěší svým programem. Neváhejte a dopřejte se kulturní rozptýlení.

 

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *