Menu

Letní Shakespearovské slavnosti jsou již v plném proudu

7.7.2013 - Zábava
Letní Shakespearovské slavnosti jsou již v plném proudu
stredni-1-zacaly-shakespearovske-slavnosti-v-ostrave

Letní scéna v Ostravě má nebývalý úspěch

Od konce června až do 7. září probíhá v Praze, Brně, Ostravě a na Slovensku největší přehlídka divadelních her jedinečného anglického dramatika Williama Shakespeara. Představení probíhají na otevřených scénách, které podtrhují nevšední atmosféru. Díky tomu Shakespearovské slavnosti určitě nadchnou nejen divadelní nadšence. V Praze můžete na Shakespearovské slavnosti zavítat na Nejvyšší purkrabství Pražského hradu a Lichtenštejnský palác. Brno vás přivítá na hradě Špilberk a Ostrava se pochlubí slavnostmi na Slezskoostravském hradě.

Z programu si vybere každý

Program je pestrý, vidět můžete Sen noci svatojánské, Zkrocení zlé ženy, Richard III., Veselé paničky windsorské a dále do repertoáru patří Marná lásky snaha a Dvaja páni z Verony. Ve hře Sen noci svatojánské můžete vidět například Davida Prachaře, Vandu Hybnerovou, Hanu Vágnerovou či Martina Písaříka. V představení Zkrocení zlé ženy vás budou bavit Roman Zach a Tatiana Wilhelmová nebo Jana Stryková. Veselým paničkám windsorským vévodí Bolek Polívka společně se Simonou Stašovou. Ve hře Dvaja páni z Verony se představí Lukáš Vaculík společně se Zuzanou Norisovou. Přesné informace o programu a hereckém obsazení se dozvíte na oficiálních stránkách Letních Shakespearovských slavností.

Letní Shakespearovské slavnosti 2013

Vstupenky můžete zakoupit v Praze již od 200 korun, v Brně od 280 korun a v Ostravě od 350 korun. Slevu mohou uplatnit studenti a držitelé průkazů ZTP/P. Zajistěte si lístky včas a nenechte si tak ujít jedinečnou příležitost se pobavit na Letních Shakespearovských slavnostech. Zážitek z divadelních her plných známých osobností vám může otrávit snad je škaredé počasí. Představení se nikdy dopředu neruší, proto věnujte pozornost podmínkám pořadatele týkající se vrácení nebo výměny vstupenek za nepříznivého počasí. Pojďte s námi za kulturou do dob největší slávy proslulého Shakespeara!

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *