Menu

Potřebujete upravit vizáž? Obraťte se na Evu Ceralovou!

9.7.2013 - Móda a styl, Párty, Zábava
Potřebujete upravit vizáž? Obraťte se na Evu Ceralovou!
Výtečná práce Evy Ceralové

Výtečná práce Evy Ceralové

Na našem celkovém vzhledu nám přirozeně velmi záleží. Především ti mladší z nás, jsou na sebe přísní, na náš zevnějšek máme určité požadavky, nároky a představy. V dnešní době se již dá většině z nich vyhovět. Jak na to? Základem je správný vizážista a těch není rozhodně mnoho. Budete-li hledat, určitě však na nějakého narazíte. Dobrou volbou je rozhodně využití služeb Evy Ceralové, která je profesionálka v oboru, hravě se postará o to, abyste se svým vzhledem byli nadmíru spokojeni!

Široké portfolio a několikaletá praxe

Eva Ceralová je opravdová profesionálka

Eva Ceralová je opravdová profesionálka

Vizážistka Praha vám může pomoci s budováním image při nejrůznějších příležitostech. Ať již se jedná o focení, široké spektrum společenských akcí, tak i oslavy, večírky či třeba události, které se nekonají zrovna každý den. Eva Ceralová má lidský přístup, takže kromě líčení s ní prožijete i příjemné chvilky, dalo by se říci menší příběh, který vám zůstane v paměti! Mezi její hlavní konkurenční výhody patří zejména přijatelná cena služeb, například její kvalitní a profesionální líčení vás může přijít na pouhých 1 000 Kč. Má skvělé portfolio a dlouholetou praxi, která jí přináší nespočet zkušeností. Eva zkrátka ví, jak na každou z vás, není pouze svatební vizážistka, zvládne vás připravit v podstatě na cokoliv! Eva se do vás vžije a ráda vám poradí. Neváhejte se ji na cokoliv zeptat, je otevřena vstřícné spolupráci!

Pokud vám není jedno, jak vypadáte, určitě popřemýšlejte nebo se poraďte, které že úpravy by pro vás byly nejvhodnější. Kontaktujte Evu Ceralovou, která se vás mile ráda ujme. Určitě se podívejte i na její facebookovou stránku, jedná se tak o nejrychlejší cestu k té správné změně vašeho zevnějšku! A pozor, na ni není nikdy pozdě! Vyrazte tak dech širokému okolí, ukažte, co ve vás je!

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *