Menu

Zaměřte se na vaše nehty

26.6.2013 - Móda a styl, Zábava
Zaměřte se na vaše nehty

Nehty jsou velmi potřebné a praktické, slouží jako ochrana vašich prstů před zraněním. Nehty denně používáme, a protože se na veřejnosti prezentujeme našima rukama, měly by vypadat esteticky. Jak se říká, bez práce nejsou koláče, toto okřídlené rčení se vztahuje také na ruce a nehty. Chcete-li mít tedy krásné nehty, musíte se o ně starat. Přírodní nehty mohou vypadat podle vašich představ, pokud o ně budete patřičně pečovat.

sada k péči o nehty

sada k péči o nehty

Základní péčí je pilování, na zkracování a tvarování přírodních nehtů nepoužívejte kovové pilníky, jsou velmi nešetrné, způsobují třepení nehtů. Pro vaše nehty je mnohem příjemnější, použijete-li skleněný, keramický nebo papírový pilník. Skleněné a keramické pilníky jsou velmi křehké, proto si dávejte pozor, ať vám nepadají na zem. Velmi rozšířené jsou papírové pilníky, můžete si pořídit pilníky různé hrubosti i velikosti, záleží pouze na tvrdosti vašich nehtů. Pomocí pomerančového dřívka ještě upravíme nehtovou kůžičku.

Nehty máme tedy upravené v požadovaném tvaru a délce, co dál? Nyní je třeba nehty obohatit o potřebné živiny a trochu je zpevnit. K tomu slouží nejrůznější výživové tinktury na nehty, velkou část zvládnete také správně vyváženou stravou. Co se týká pevnosti, tu můžete vašim nehtům dodat pomocí P-shine. Je to japonská přírodní manikúra na bázi bentonitu, nehty se ošetřují ve dvou fázích, v první se nanese leštící pasta, která se pomocí speciální leštičky zaleští do povrchu nehtu. Nehty jsou potom sjednocené a hladké, nyní je třeba dodat jim lesk, naneseme tedy P-shine pudr a opět jej zaleštíme do nehtu. Vaše nehty tak získají oslnivý dlouhotrvající lesk a vydrží dlouhou dobu pevné.

 Veškeré pomůcky pro úpravu přírodních nehtů naleznete na MagicNails.cz, neváhejte  a nakupujte výhodně vše, co budete pro péči o vaše nehty potřebovat.

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *