Menu

Den plný adrenalinu

1.9.2013 - Zábava
Den plný adrenalinu
310-008

Nebezpečné triky uvidíte v průběhu celého večera

FMX Gladiator Games  – PART 2 je název akce s pořádně odvážnými kousky prováděnými na motorkách nebo v autech, při kterých vám zaručeně bude tuhnout krev v žilách. Akce konaná 23. listopadu v Praze slibuje nové triky a nevšední podívanou. I vy máte možnost vidět show plnou silných strojů a troufalců, kteří se nebojí ukázat nebezpečné kousky a svůj jedinečný um.

Doma to rozhodně nezkoušejte

Pánům, kteří se vám představí, se říká Gladiators a patří mezi ně ostřílení borci. Často posunují hranice možného a neváhají riskovat i za cenu ošklivých úrazů. Je až neuvěřitelné, co všechno dokážou s tak silnými stroji jako jsou motorky. Z českých gladiátorů se vám představí  například Petr „Kuchta“ Kuchař, který je mistrem v oblasti freestyle motocrossu. Patří mezi nejzkušenější jezdce, což jste mohli zjistit ve filmu xXx, kde nebezpečné scény na motorkách patřily právě jemu. Petr „Pilník“ Pilát si vysloužil ve svých 14 letech zápis do Guinessovy knihy rekordů skokem zvaným back flip. Zvládl ho jako nejmladší na světě, přičemž dnes na motorce střihne double back flip. Ohromit vás přijede americký Mike Mason, který se nevěnuje pouze freestyle motocrossu, ale své kvality ukazuje i v klasickém motocrossu. Dalším neohroženým zahraničním motorářem je australský Blake Williams, který jako první na světě zvládnul Cliffhanger flip. Na tomto adrenalinovém dni se představí další machři, jako jsou Libor Podmol, Martin Koreň, Edgar Torronteras, Jackson Strong, Daniel Bodin , Dustin Miller, Scott Murray, Caleb Moore, Colten Moore a další.

fmx_gladiator_games_pozvanka_12

Dráhy jsou pokaždé velmi dobře připraveny

Vstupenky získáte přes portál Sazkaticket. Cena rozhodně není tak závratná jako slibovaná show. Lístky jsou v prodeji od 540 Kč a končí na 1540 Kč. Akce se koná od 19:30 a vy tam rozhodně nesmíte chybět!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *